Urokliwe staropolskie tańce na tle pałacu jak z widokówki - na festynie w Stacji Doświadczalnej Marcelin Uniwersytetu Przyrodniczego nie brakowało atrakcji.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jedną z nich był krótki koncert uniwersyteckiego Zespołu Pieśni i Tańca "Łany", który zaprezentował kilka tańców ludowych, pełnego wdzięku poloneza i ognistego mazura. Było na co popatrzeć! Okazało się, że piękna, zielona doskonale utrzymana trawa świetnie nadaje się do tańca. Zresztą, zobaczcie sami!

Przeczytaj więcej o festynie przyrodniczym i Stacji Doświadczalnej Marcelin


Co się dzieje w przezroczystym ulu? (wideo)

W czasie sobotniego festynu przyrodniczego w Stacji Doświadczalnej Marcelin poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego mogliśmy zobaczyć pszczoły w przezroczystym ulu. Obejrzyj wideo!Marcelin - już jesteśmy!

Namiot w biało-niebieskie paski rozstawiony, komputery pracują - już jesteśmy w Stacji Doświadczalnej Marcelin Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu!
To nie fantastyka - tak rosną pomidory! (+ wideo)

Długie, splątane włosy to nie kosmiczne stwory z horroru - a korzenie... pomidorów, które z kosmosem mogą mieć niedługo wiele wspólnego. Tak będą się żywić kosmonauci lecąc na Marsa.Szrotówek mniej szkodzi drzewom niż chemia!

Prof. Tadeusz Baranowski dowodzi, że szczepienie kasztanowców przeciwko szrotówkowi bardziej szkodzi drzewom niż same pasożyty. Poznańskie drzewa trzeba przede wszystkim podlewać.Zapraszamy do Marcelina!

Niewielu poznaniaków zdaje sobie sprawę, że wśród blokowisk, ruchliwych ulic i niedaleko centrum handlowego można znaleźć 20 hektarów czystej przyrody! To Stacja Doświadczalna Marcelin Uniwersytetu Przyrodniczego.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!