Półwiejska 47 to kamienica, która jest budowana przy skrzyżowaniu ulic Półwiejskiej i Królowej Jadwigi. Powstanie obiekt z apartamentami i lokalami handlowymi. Wmurowanie kamienia węgielnego odbędzie się w najbliższy piątek. Zobaczcie najnowsze wizualizacje.

Półwiejska 47 to nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy. Obiekt będzie miał 7 kondygnacji. Pod ziemią, na parterze i pierwszym piętrze zaplanowano lokale usługowe. Na piętrach 2-6 przewidziano lokale mieszkalne.

Łączna powierzchnia przekracza 2000 metrów kwadratowych, z czego prawie 1300 przeznaczono na 29 nowoczesnych mieszkań. Każde z nich będzie wyposażone w klimatyzację i elektrycznie sterowane żaluzje okienne. Na najwyższym piętrze znajdą się ekskluzywne apartamenty.

Prace przy realizacji Półwiejskiej 47 idą zgodnie z planem. Budowa rozpoczęła się w październiku zeszłego roku, a dziś robotnicy są już na poziomie pierwszego piętra.

- Najtrudniejszy był pierwszy etap prac. Musieliśmy uporać się z potężną betonową płytą, która zalegała w ziemi jako pozostałość po poprzednich budynkach. Bez tego nie mogliśmy wylać fundamentów - tłumaczy Andrzej Marszałek z Inwestycji Wielkopolski.

Półwiejska 47 w Poznaniu: Informacje, galerie, wizualizacje [SPRAWDŹ]

Według informacji inwestora prace budowlane mają zakończyć się w trzecim kwartale 2014 roku. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się w połowie przyszłego roku.

W piątek 28 marca odbędzie się wmurowanie kamienia węgielnego. Zaplanowano również prezentację projektu Strefy Tempo 30.

Kilka dni temu na swoim profilu na Facebooku inwestor zaprosił do udziału w uroczystości mieszkańców Poznania. Wejściówki rozeszły się w 2 dni. Gwiazdą imprezy będzie poznański zespół the Ploy. Początek uroczystości o godz. 12:00.

Skomentuj:
Półwiejska 47 - W piątek wmurowanie kamienia węgielnego [NOWE WIZUALIZACJE]Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!