Christian Bale w filmie "American Hustle" Christian Bale w filmie "American Hustle"

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Michael Mann będzie reżyserował film o włoskim kierowcy wyścigowym, Enzo Ferrari.

"Ferrari" to projekt, o którym mówi się już dość długo. Reżyser, Michael Mann kilkukrotnie wracał do tego przedsięwzięcia, jednak zawsze inne filmowe prace stawały mu na przeszkodzie. Kilka dni temu pojawiła się jednak informacja, że młodego Enzo Ferrari zagra Christian Bale, z którym Mann pracował już przy okazji filmu 'Wrogowie publiczni".

Film o znanym włoskim kierowcy wyścigowym oparty będzie na książce "Enzo Ferrari: The man, the Cars, the Races". Enzo Ferrari to pochodzący z Włoch kierowca wyścigowy oraz założyciel wytwórni samochodów wyścigowych i sportowych Ferrari. Ostatnim wynalazkiem tej firmy jest samochód Ferrari 488 Spider, promowany przez Włochów jako lepszy niż Ferrari 458 Italia. Światowa premiera Ferrari 488 Spider odbędzie się podczas wrześniowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie.


Filmy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!