Poznań Computer Sport Games w tym roku na Inea Stadionie Poznań Computer Sport Games w tym roku na Inea Stadionie

Poznań Computer Sport Games w tym roku na Inea Stadionie (© csgames.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Poznań Computer Sport Games w tym roku na Inea Stadionie. Turnieje FIFA 14, League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive - te i wiele innych czeka na graczy podczas drugiej edycji poznańskich Computer Sport Games.

Poznań Computer Sport Games na Inea Stadionie


To już druga edycja Poznań Computer Sport Games. W ubiegłym roku impreza miała miejsce w Hali Arena. W tym roku gracze będą mogli wykazać się na polu cybernetycznej walki na Inea Stadionie przy ul. Bułgarskiej.- Tym razem przenosimy się z Hali Arena na peryferia stadionu piłkarskiego klubu KKS Lech Poznań, gdzie czekać na każdego uczestnika będzie wiele atrakcji oraz wspaniałe emocje z okazji dnia dziecka! Nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć: Do zobaczenia w Poznaniu! - napisał redaktor naczelny "Computer Sport Games" oraz organizator imprezy, Piotr "hypia" Adamski.

Oprócz trzech wielkich turniejów - FIFA 14, League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive - organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji pobocznych.

Poznań Computer Sport Games


Inea Stadion w Poznaniu, ul. Bułgarska 17
31 maja - 1 czerwca 2014 r.

Zobacz także: Poznań Game Arena - święto graczy na MTPZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!