Policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy podczas dożynek w Pobiedziskach włamali się do samochodu i ukradli sprzęt elektroniczny wart prawie 2 tysiące złotych. Wśród zatrzymanych jest dwóch nieletnich (15-latków) oraz głuchoniemy 20-latek, który podczas akcji stał na czatach.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kilka minut po północy w miejscowym komisariacie złożono zawiadomienie o włamaniu do cinquecento. Złodzieje zabrali znajdujące się w środku radio i antenę CB, wzmacniacz, głośnik basowy oraz radioodtwarzacz CD. Dyżurny przekazał tę informację policjantom patrolującym okolicę. Udało im się namierzyć i zatrzymać młodych mężczyzn w ciągu zaledwie 25 minut.

Wcześniej policjanci zauważyli forda, w którym siedziało pięciu mężczyzn. Po zgłoszeniu skojarzyli, że to oni mogli włamać się do cinquecento. Odnaleźli samochód i poczekali na kierowcę i pasażerów. Chwilę później okazało się, że nie pomylili się: w fordzie znaleźli skradziony wcześniej sprzęt. Głośnik basowy złodzieje zdążyli już nawet zamontować w swoim aucie.
Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!