Poznań: Jula otworzy podwoje na Franowie

Od 5 czerwca na poznańskim Franowie w multimarkecie szwedzkiej sieci Jula będzie można kupić narzędzia budowlane i ogrodowe, sprzęt sportowy, sprzęt RTV AGD, odzież roboczą i wiele innych - łącznie 13 tysięcy produktów.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© fot. Facebook JULA Poland)

Od 5 czerwca na poznańskim Franowie będzie można robić zakupy w multimarkecie szwedzkiej sieci Jula. Na powierzchni 2600 mkw. będzie można znaleźć ponad 13 tys. produktów takich jak narzędzia do remontu domu, do ogrodu i garażu, sprzęt sportowy, produkty biurowe, RTV i AGD, odzież roboczą czy akcesoria motoryzacyjne. Wśród nich wiele pod własnymi, niedostępnymi w innych sklepach markami.

Zobacz też: Inwestycje w Poznaniu

Jula otworzy swoje podwoje o godzinie 9. Firma przygotowała na pierwsze dni działania szereg atrakcji dla klientów.
W poznańskim markecie znalazło zatrudnienie 25 osób (nie licząc zatrudnionych we współpracującymi z siecią firmami zewnętrznymi).

Po otwarciu poznańskiego sklepu Jula będzie miała w Polsce łącznie 9 multimarketów: w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Słupsku, Gdańsku, Gliwicach i Poznaniu.
Oprócz Polski firma działa w rodzimej Szwecji i w Norwegii. W roku 2012 sprzedaż całej sieci wyniosła około 4 mld SEK (około 2 mld zł), zatrudnienie przekroczyło 2 tysiące pracowników.

Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
∨ Czytaj dalej


Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię