Poznań: Kanapka od taty - pyszna akcja z udziałem znanych kucharzy

W ramach akcji „Kanapka od taty”, organizowanej przez Centrum Inicjatyw Rodzinnych, można było skosztować kanapek przygotowanych przez Józefa Konarczaka oraz Mateusza Biernata.

Poznańskie Centrum Świadczeń – Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprosiło rodziny z dziećmi na „Kanapkę od taty”. Impreza odbyła się tarasie Arkadii. Tym razem kanapki przygotowywał Józef Konarczak z Pogorzeli oraz Mateusz Biernat, finalista programu telewizyjnego MasterChef Junior. Obu panów, mimo różnicy wieku, łączy wspólna namiętność. Pierwszy jest producentem zdrowych wędlin, drugi najbardziej lubi jeść mięso do czego przyznał się w programie telewizyjnym Magdzie Gessler.

Dzieci nie tylko korzystały z ładnej pogody i bawiły się, ale także starały się pomóc kucharzom w przygotowaniu kanapek. A później zajadały się nimi, bo były pyszne. Kanapkami częstowano też osoby odpoczywające na ławkach stojących na placu Wolności Celem akcji „Kanapka od taty” jest promowanie zdrowej żywności, wyrobienie w najmłodszych prawidłowych odruchów żywieniowych.

Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: poznan@naszemiasto.pl
lub zostaw nam wiadomość na facebooku

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane