Stolica Wielkopolski włoskim Miastem? No prawie od dzisiaj trwa "Italian food and fashion art". Przedsięwzięcie to ma na celu poznanie i rozpowszechnianie włoskiej sztuki mody i kuchni.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jutro w restauracji Buddha Bar od godz. 19.30 odbędzie się pokaz mody z kolekcji znanych włoskich firm i projektantów, takich jak Enrico Coveri, Dolce Ribelle, Sposarsi czy Divi Camiceria. Podczas pokazu mody zaprezentowane zostaną kolekcje odzieży męskiej i damskiej oraz sukien ślubnych. Tego samego wieczoru zostaną zaprezentowane również włoskie potrawy z południa Półwyspu Apenińskiego, przyrządzane przez włoskiego szefa kuchni Paolo Murgia.

Kolejnego dnia w sali konferencyjnej hotelu Mercury odbędą się rozmowy z przedsiębiorcami włoskimi i polskimi z branży spożywczej. Każdy zainteresowany może jeszcze wziąć w nich udział. - Polacy lubią Włochów oraz ich kraj; często tam jeżdżą i zawsze wracają zadowoleni - mówi Giacomo Ciccarelli, główny organizator projektu - Chcielibyśmy aby dowiedzieli się więcej na temat kultury naszego kraju, a także abyśmy poszerzali współprace między naszymi krajami.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!