Wczesna wiosna to idealny czas na adopcję pupila! Do poznańskiego schroniska właśnie trafiło kilku nowych lokatorów, którzy z utęsknieniem czekają na odpowiedzialnych właścicieli.

Warto pamiętać, że za psy wzięte ze schroniska nie trzeba płacić podatku. Co więcej, są one już zaczipowane. I można mieć pewność, że będą wdzięczne nowym właścicielom.

Polecamy: Jakie zwierzęta mieszkają w starym zoo?


Jak skontaktować się z pracownikami poznańskiego schroniska. Można osobiście, odwiedzając schronisko (znajduje się przy ulicy Bukowskiej 266) lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer 61 868 10 86.

Polecamy również: Nie jestem rasowy, ale kocham tak samo

Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!