wielkie żarcie

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Restauracja Wielkie Żarcie zaprasza 31 maja i 1 czerwca na spotkanie z koszerną kuchnią i żydowską kulturą.

Wielkie Żarcie przy ul. Zamkowej 7 to nie tylko miejsce, gdzie można się dobrze najeść, ale również spotkać z nieznaną kulturą. Powiedzenie ,,przez żołądek do serca" jest szczególnie bliskie obsłudze i właścicielowi lokalu.

Zobacz też: Poznańskie kulinaria

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dać szansę innym kulturom i poznać je w bardzo przyjemny sposób, mianowicie za pomocą jedzenia - zachęca Michał Michalewicz. - Wszystkich, którzy przyjdą, czeka przepyszne menu, projekcja zdjęć i zabawa przy dobrej muzyce. Chcemy za pośrednictwem kuchni dotrzeć do ludzi spragnionych nowych wrażeń.

Izrael to nie jedyny kraj, jaki pracownicy i sympatycy Wielkiego Żarcia postanowili wziąć na widelec. W kolejnej odsłonie przedstawią przez kuchenny pryzmat tradycję Peru.

Kulinarna przygoda z Izraelem potrwa dziś (31.05), od 19 do jutra. Będzie można też zobaczyć monodram Zbigniewa Waierysia ,,Ja jestem Żyd z Wesela". Wstęp na wszystkie wydarzenia I Edycji Kultury Pełną Gębą jest bezpłatny.

Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

musiał (gość)

Dotyczy Restauracji "Wielkie Żarcie" w Poznaniu
To był dzień naszego ślubu - obiad podany z godzinnym opóźnieniem -- na lampie nad stołem widoczna pajęczyna, rosół podano zimny, miało być menu na stole - nie było, sprzęt muzyczny to stary rupieć który wogóle nie grał !!! Osoba, która obsługiwała wogóle nie była zorientowana w sprawach,które były uzgadniane z osobą, która przyjmowała zamówienie.
Uważam,że pan który uzgadniał z nami menu i sprawy organizacyjne na ten dzień jest osobą nie odpowiedzialną ,zlekceważono nasze pieniądze i nasze zaufanie - najedliśmy się tylko wstydu przed rodziną. Na pewno nie polecę tej knajpy nikomu - to skandal !!!

karina86 (gość)

Witam, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która posłuży mi jako element pracy licencjackiej. Dla Was to tylko 2 minuty, a dla mnie liczy się każda opinia 
http://www.ankietka.pl/ankieta/116376/ruch-autonomii-slaska.html