W sobotę uczniowie XII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie bawili się na balu studniówkowym. Zabawę zorganizowano w budynku Izby Rzemieślniczej.

Życzę wam aby te symboliczne sto dni, które pozostały do egzaminu upłynęły wam w spokojnej atmosferze rzetelnej pracy. Życzę wam dużo odwagi, która doda wam skrzydeł i poprowadzi w wymarzonym kierunku - mówiła dyrektor liceum Grażyna Koprowska, życząc młodzieży sukcesów na egzaminie dojrzałości.

Sama impreza odliczająca czas do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu licealistów rozpoczęła się o godzinie 20. Był wspólnie odtańczony polonez i uczniowskie podziękowania dla nauczycieli.

W sumie na studniówce XII liceum bawiła się ponad setka osób. Wspaniały nastrój balu podkreślały towarzyszące mu atrakcje. Część taneczną otworzył występ grupy Studio Tańca Evolution, o muzyczną oprawę całego wieczoru zadbał zespół Żuki.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!