Podczas studniówki w Liceum Ogólnokształcącym św. Marii Magdaleny nie zabrakło atrakcji. O wszystkie z nich zadbał... zawodowy wodzirej.

Sobotni wieczór to także niezapomniane chwile dla tegorocznych maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego św. Marii Magdaleny. Zabytkowy gmach ich szkoły na ten jeden, wyjątkowy dzień zmienił się nie do poznania. W tym roku tematem przewodnim studniówki w „Marynce” były … kontynenty.

- Tradycyjnie studniówka naszej szkole jest studniówką tematyczną – wyjaśnia Jolanta Kiszka, nauczycielka języka francuskiego i organizatorka studniówki . – Każda klasa, a mamy w tym roku ich sześć, losowała wcześniej kontynent i właśnie w ten charakterystyczny sposób stroiła salę, w której spożywa kolację. Również główna sala została wystrojona w duchu kontynentalnym, jednak tym razem nasza młodzież poszła trochę dalej i sala bankietowa została przedstawiona jako cały wszechświat.

Zobacz także:Poznań: Studniówka w II Liceum Ogólnokształcącym [ZDJĘCIA]

Oprócz oryginalnego wystroju, podczas studniówki nie zabrakło także szeregu atrakcji, o które zadbał zawodowy wodzirej.

- Za oprawę muzyczną w tym roku na studniówce odpowiada zespół artystyczny, wraz z jednym z najlepszych wodzirejów w Polsce - dodaje organizatorka. – Nasza młodzież sama zdecydowała, że zamiast orkiestry woli osobę, która w ciekawy sposób poprowadzi ich bal.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Piechu (gość)

Nie rozumiem dlaczego zdjęcie numer 9 pozostało bez komentarza ze strony szanownej Redakcji. Może mi ktoś wyjaśnić tę wpadkę?