W sobotę, na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczął się Poznań Tattoo Konwent 2016. W ramach dwudniowego święta tatuażu, stolicę Wielkopolski odwiedzi 300 zajmujących się nim artystów. W programie przewidziano również konkursy, pokazy, a nawet atrakcje dla najmłodszych. Zobaczcie zdjęcia z pierwszego dnia imprezy!

W pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich znajduje się ponad 100 stoisk, na których pracuje 300 artystów tatuażu. Wśród wystawców będą m.in. poznańskie studia Jazz, Monster i Pewnie Że Boli Tattoo, a także goście z całej Polski i zagranicy.

Poznań Tattoo Konwent 2016: Konkursy na najlepsze tatuażeBramy Poznań Tattoo Konwent 2016 otwarto dla zwiedzających o godzinie 12.30. Dwie godziny później rozstrzygnięto konkursy na najlepszy duży tatuaż czarno-szary i mały kolorowy. Późnym popołudniem konkurowali ze sobą autorzy tatuaży autorskich. W trakcie imprezy, osoby, które wcześniej się umówiły, mogły zrobić tatuaż w wybranym studiu. Nie brakowało i tych, którzy decyzję o ubarwieniu swojego ciała podejmowali spontanicznie.

WIDEO: Tattoo Konwent w Katowicach

Równie dużą atrakcją pierwszego dnia konwentu było okolicznościowe tatuowanie Sławomira Frączka, pioniera polskiego tatuażu. Z okazji 25-lecia działalności w branży, artysta postanowił wzbogacić swoje ciało o 25 kolejnych obrazków.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Poznań Tattoo Konwent 2016: Co, gdzie, kiedy [PROGRAM, BILETY]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seksowne, odważne, eleganckie. Zobacz najlepsze tatuaże przed Tattoo Konwent w Poznaniu [ZDJĘCIA]

W sobotę publiczność mogła uczestniczyć także w specjalnym pokazie z udziałem Miss Crash, artystki suspension, znanej ze współpracy m.in. z Marilynem Mansonem i grupą Jane's Addiction. Konwentowi towarzyszą koncerty. Zagrają m.in. Apteka, Magnificent Muttley, a swój pokaz akrobatyczny zaprezentował Adam Wysoczański. Coś dla siebie znajdą tu również najmłodsi uczestnicy imprezy. Będą oni mieli m.in. możliwość wyatuowania skórki od banana.


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!