Targi Edukacyjne odbywają się już od 15 lat. Ich tegoroczna edycja potrwa od 3 do 5 lutego.

W ciągu tych kilkunastu lat stały się one jednym z najważniejszych wydarzeń związanych ze szkolnictwem w naszym kraj. Nic więc dziwnego, że kolejna edycja również cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno uczniów i ich rodziców, jak i samych nauczycieli.

Zobacz też: Więcej o targach w Poznaniu

Swoje oferty przygotowały między innymi przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły zawodowe, policealne i wyższe. Dodatkowo odwiedzający mogą zwiedzić również stoiska szkół językowych, kursów prawa jazdy oraz szkoleń dla nauczycieli.Jedną z atrakcji podczas tegorocznej edycji Targów Edukacyjnych było również spotkanie z wybitnymi wielkopolskimi sportowcami. MTP odwiedzili Julia Michalska, czternastokrotna mistrzyni kraju w wioślarstwie Julia Michalska, medalistka mistrzostw Polski w rzucie dyskiem Żaneta Glanc, kajakarka i trzykrotna wicemistrzyni świata oraz dwukrotna wicemistrzyni Europy Marta Walczykiewicz oraz złoty medalista olimpijski Szymon Ziółkowski.

Targom Edukacyjnym towarzyszą Poznańskie Spotkania Targowe - Książka dla Dzieci i Młodzieży

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!