Tuba, w której znajdą się zdjęcia poznaniaków zostanie wmurowana pod dworcem we wtorek Tuba, w której znajdą się zdjęcia poznaniaków zostanie wmurowana pod dworcem we wtorek

Tuba, w której znajdą się zdjęcia poznaniaków zostanie wmurowana pod dworcem we wtorek (© Łukasz Gdak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

We wtorek wmurowany zostanie kamień węgielny pod stawiany w Poznaniu dworzec kolejowy PKP. Do tuby, oprócz aktu erekcyjnego, trafi między innymi wielki poznaniaków portret własny.

Każdy może dołączyć swoje zdjęcie, które zostanie dołączone do aktu erekcyjnego. Aby to zrobić, należy do godziny 12 w poniedziałek (16 stycznia) wysłać na: socialmedia@um.poznan.pl zdjęcie swoje lub swojej rodziny.

Zdjęcie powinno mieć nie więcej niż 1 MB i być podpisane w następujący sposób: imię_nazwisko_wiek (np.: Anna_Nowak_27) lub nazwisko rodziny_imię członka_wiek_imię członka_wiek_imię (np. Rodzina_Nowaków_Magda_48 lat_Rafał_49).

Do e-maila należy dołączyć oświadczenie, że posiada się prawa autorskie do przesyłanego zdjęcia.

Dworzec będzie gotowy przed Euro. W styczniu na wznoszonym budynku ma być umieszczona stalowa, ażurowa konstrukcja dachu. W kolejnych tygodniach zostanie ona wypełniona szkłem.

Budowa dworca PKP w Poznaniu - GALERIE ZDJĘĆ

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!