(© Materiały inwestora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Poznański Dworzec Główny PKP jest obecnie jednym wielkim placem budowy, ale już dziś wiemy, jakie sklepy i restauracje powstaną w nowoczesnej galerii. 70 procent powierzchni użytkowej centrum handlowego znalazło swoich nowych opiekunów.

Dworzec PKP w Poznaniu jest wciąż w budowie. Inwestorzy obiecują jednak, że zdążą wywiązać się z planów do pierwszego gwizdka rozpoczynającego Euro 2012. Chociaż kompletne zakończenie budowy przypada na drugi kwartał 2013 roku, już w czerwcu 2012 roku kibice przyjeżdżający do stolicy Wielkopolski na mecze swoich reprezentacji zostaną godnie powitani.

Spółka deweloperska TriGranit zawarła kontrakty na wynajem 70 procent powierzchni użytkowej powstającej galerii handlowej City Center. To aż 33% całego kompleksu dworca PKP.

Zobacz także: Poznań City Center będzie nazwą galerii handlowej, a nie Dworca Głównego

W nowym centrum na pewno zrobimy zakupy w takich sklepach jak: H&M, Reserved, Terranova, CCC i Superpharm, Kapp Ahl, Cubus, Diverse. Znajda się również sklepy, których wcześniej w naszym mieście nie było. Między innymi to: Bath & Body Works, Top Shop Top Man, Dorothy Perkins, Mac, Body Shop.

Nie zabraknie również sklepów, w których każda kobieta czuje się jak w raju. Czekając na pociąg odwiedzić będzie można dwa Rossmany, Douglasa i Sephorę.

Dla spragnionych i wygłodniałych podróżnych centrum przegotowuje bazę gastronomiczną. Zjeść będzie można w sieciach restauracji Pizza Dominium, Sphinx, Burger King, KFC, Nordsee, Olimp, Salad Story, Apetito, czy Thai Wook. Dla smakoszy kuchni izraelskiej powstać ma również pierwsza w Poznaniu restauracja Aroma.

Przed nami jak na razie piłkarskie emocje na Euro 2012. Na kolejne emocja tym razem związane z pełnym otwarciem poznańskiego Dworca PKP i mieszczącą się w nim galerii handlowej City Center, poznaniacy muszą poczekać do drugiej połowy 2013 roku.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Smart MBC (gość)

Biuro rekrutacyjne Smart MBC z siedzibą w Poznaniu oferuje usługi rekrutacyjno-administracyjne pracowników na terenie Galerii Poznań City Center.
Porozmawiajmy:
Mail: kontakt@smartmbc.pl
Tel: +48 61 641 63 30
Kom: +48 664 524 700
www.smartmbc.pl

brud (gość)

a jakaś tania księgarnia taka jak teraz na dworcu głównym? osobiście nie wyobrażam sobie podróży bez książki, a kiedy mam kilka minut i kilka złotych zawsze kupuję coś nowego jadąc do babci ;)

Gość (gość)

"Nie zabraknie również sklepów, w których każda kobieta czuje się jak w raju. Czekając na pociąg odwiedzić będzie można dwa Rossmany, Douglasa i Sephorę." - jestem kobietą, ale nie znoszę tych sklepów, już wolę Naturę.