Przejazd autostradą A2 jest utrudniony Przejazd autostradą A2 jest utrudniony

Przejazd autostradą A2 jest utrudniony (© Andrzej Szozda - zdjęcie archiwalne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Niska temperatura dawała się od rana we znaki kierowcom i pieszym. W Poznaniu na kilku skrzyżowaniach nie działają światła. Utrudniony był również przejazd autostradą A2 w kierunku Świecka.

Na 68 kilometrze A2 bus uderzył w oznakowanie drogowców. Trzeba było posprzątać po tej kolizji, więc ruch na autostradzie był utrudniony. Utworzył się spory korek w kierunku Świecka.

Utrudnienia występowały również na obwodnicy Środy Wielkopolskiej, gdzie doszło do wypadku. Samochód uderzył w tył ciężarówki.

W Poznaniu należy uważać na kilku skrzyżowaniach, ponieważ nie działają światła. Spory korek mieliśmy na ul. Strzeszyńskiej. Zakorkowane rano były także Jeżyce (wąski przejazd na Kościelnej). Z powodu mrozu nie działają światła na Opolskiej, Obornickiej, a także na skrzyżowaniu Głogowskiej, Palacza i Krauthofera. Kierowcy powinni tam szczególnie uważać.

Niskie temperatury powodują również opóźnienia na kolei. Popękały tory w Palędziu. Pociągi musiały jeździć wolniej.

Zobacz także: Tragiczny wypadek na Hlonda [ZDJĘCIA]

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!