Praca w Poznaniu: Specjalista ds. reklamy poszukiwany!

RED
Praca w Poznaniu: Specjalista ds. reklamy poszukiwany
Praca w Poznaniu: Specjalista ds. reklamy poszukiwany 123RF
Polskapresse, wydawca 9 największych dzienników regionalnych w Polsce, właściciel m.in. portalu ogłoszeniowego Gratka.pl, NaszeMiasto.pl oraz ponad 30 serwisów informacyjnych, poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty ds. reklamy.

SPECJALISTA DS. REKLAMY

Miejsce pracy: Poznań
Kod ref.: 6/BR/NM/2014

Zadania:
• aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej do serwisów internetowych grupy Polskapresse oraz do bezpłatnej gazety miejskiej „Nasze Miasto”
• obsługa oraz budowanie trwałych relacji z klientami
• pozyskiwanie nowych klientów
• realizacja budżetu sprzedaży powierzchni reklamowej
• tworzenie ofert w odpowiedzi na indywidualne potrzeby Klienta.

Czego oczekujemy od Ciebie?
• wykształcenia min. średnie (mile widziane wyższe)
• predyspozycji do aktywnej sprzedaży lub/i co najmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B (mile widziane doświadczenie w pracy w mediach lub Yellow Pages)
• znajomości pakietu MS Office
• nastawienia na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
• umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
• samodzielności w działaniu
• prawa jazdy kat. B
• umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów

Co oferujemy:
Masz szansę pracować w miejscu, gdzie …
• staniesz się członkiem dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
• będziesz współpracował z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach
• otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników ( wynagrodzenie zasadnicze +prowizja uzależniona od efektywnej sprzedaży)

Zainteresowany? Nie czekaj, dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie swojego cv i listu motywacyjnego na adres: [email protected] z dopiskiem Kod ref. : 6/BR/NM/2014

UWAGA! Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)".Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

od 7 lat
Wideo

Pensja minimalna 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!