Premier Ewa Kopacz przyjechała pociągiem do Wielkopolski. Była w Kaliszu i w Krotoszynie. Zobacz, co się tam działo.

Ewa Kopacz w Wielkopolsce


Premier Ewa Kopacz, w ramach akcji "kolej na Ewę", pojechała pociągiem do Wielkopolski. W czasie podróży szefowa rządu witała się z pasażerami, nawet tymi najmłodszymi. Podczas odwiedzin w jednym z przedziałów - spotkała ją niespodzianka. Jedno z podróżujących dzieci zapoznało ją ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi: szczurem i szczeniaczkiem.Premier Ewa Kopacz w Wielkopolsce


Ewa Kopacz w Kaliszu spotkała się z przedstawicielami Izby Rzemieślniczej w Kaliszu a także z właścicielami rodzinnego sklepu spożywczego. Pani premier odwiedziła też piekarnię w miejscowości Salnia pod Krotoszynem.

Ewa Kopacz w Krotoszynie


Premier Ewa Kopacz podczas swoich spotkań chce pokazać, że Polska, wbrew temu, co stwierdziła opozycja - wcale nie jest w ruinie. W Krotoszynie doszło do spięcia z mężczyzną, który starał się przekrzyczeć premier. - Pan się uspokoi, bo przypłaci pan to zdrowiem przy tej pogodzie - zaapelowała szefa rządu do jednego z protestujących.Drugi dzień wizyty premier w Wielkopolsce


Premier Ewa Kopacz w czwartek, 13 sierpnia pojawi się w Koninie, gdzie spotka się górnikami z Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin oraz huty IMPEXMETAL S.A. Aluminium Konin. Kopacz odwiedzi też w 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!