(© Fot. W.Kaiser)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Izabela Łukomska-Pyżalska, prezes Warty Poznań - jak informuje klub - wsparła finansowo ŁKS Łódź.

Prezes Warty Poznań, Izabella Łukomska-Pyżalska postanowiła przekazać trzy tysiące złotych na ratowanie znajdującego się w finansowych tarapatach ŁKS-u Łódź.

Zobacz też: Warta będzie świętowała stulecie klubu [ZDJĘCIA]

Przypomnijmy, iż ŁKS - owi grozi likwidacja. Właściciele klubu zapowiedzieli ogłoszenie upadłości i wycofanie ŁKS-u z rozgrywek. W Łodzi powstał Komitet "Ratujmy ŁKS", ktorego celem jak sama nazwa wskazuje jest uratowanie przed rozwiązaniem łódzkiego klubu.

- Oczy całej piłkarskiej Polski skierowane są na ŁKS i chyba nikt nie życzy temu klubowi upadku. Zdecydowałam się wesprzeć ŁKS kwotą trzech tysięcy złotych. Mam nadzieję, że uda się zebrać potrzebną kwotę i łodzianie zdołają wyjść na prostą. Warta niedawno także znajdowała się w trudnej sytuacji. Nie należy odwracać się plecami do tak zasłużonych klubów - powiedziała prezes Warty Poznań. (Źródło: Warta Poznań).

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

buga bunga (gość)

No to ma kobieta Klase pokazala juz to nie po raz pierwszy napewno zaraz beda pisac ze z pieniedzy meza gangstera itp.. nie wazne moze wy macie na zbyciu z 3tys to tez komus podarujcie;)

JEZIERSKI (gość)

JAKO ŁODZIANIN ....KIBIC ŁKS...SERDECZNE DZIĘKI!!! TYLKO PRAWDZIWI KIBICE POTRAFIĄ DZIAŁAĆ W TEN SPOSÓB.....STARE KLUBY..Z HISTORIĄ I TRADYCJAMI...ZAWSZE BĘDĄ SIEBIE SZANOWAŁY...ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY 1908!!!