Jacek Jaśkowiak już od roku sprawuje urząd prezydenta Poznania. Dzięki filmowi, który udostępnił na swoim Facebooku, możemy dowiedzieć się, jak wygląda dzień pracy prezydenta miasta.

Jacek Jaśkowiak podziękował poznaniakom za rok pracy jako prezydent Poznania. Z tej okazji pokazał, jak wygląda jego typowy dzień pracy.

Dzień prezydenta rozpoczyna się przed godziną 7. O 7.30 Jacek Jaśkowiak wyrusza rowerem z domu na Ławicy do pracy. Droga zajmuje mu około 20 minut. W pracy czekają na niego liczne dokumenty do podpisania oraz spotkania z mieszkańcami i urzędnikami. Gdy dzień dobiega do końca, prezydent odwiedzić musi jeszcze oficjalne wydarzenia, podczas których reprezentuje władze Poznania. Obowiązków jest wiele, ale znajdzie się też czas na przerwę, podczas której Jacek Jaśkowiak posila się przygotowanymi przez żonę sznytkami. Sami zobaczcie!

Już rok pracuję dla Poznania jako prezydent. Dziękuję za każdy z tych 365 dni. Mój typowy dzień pracy wygląda tak:

Posted by Jacek Jaśkowiak on 8 grudnia 2015


Betlejem Poznańskie uroczyście otwarte [ZDJĘCIA]

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!