(© Andrzej Szozda)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od godz. 9 uczniowie klas szóstych piszą próbny test. Odpowiedzi i arkusze opublikujemy ok. godz 12.

TU ZNAJDZIESZ ARKUSZE I ODPOWIEDZI

Akcje egzaminacyjne, w których mogą uczestniczyć wszystkie szkoły w Polsce, organizowane są co roku. Swoich sił mogą spróbować uczniowie szkół podstawowych, gimnazjaliści i maturzyści. Udział w akcji jest, oczywiście, bezpłatny. Sprawdzianowi patronuje Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu.

Zobacz też: Szóstoklasiści z Poznania powyżej średniej


Test rozpocznie się o godz. 9.00. Trwać będzie godzinę. Uczniowie będą mieli do wykonania szereg zadań. Czeka na ich test, ale także i tzw. zadania otwarte.

Wszyscy uczniowie muszą pamiętać, aby przed przystąpieniem do wykonywania zadań, uważnie wysłuchać informacji o sposobie wypełnienia arkuszy sprawdzianu. A najważniejsze, by myśleć! Myśleć! Myśleć!

Pytania wraz z odpowiedziami opublikujemy o godz. 12.


Zobacz też: Matura 2012 - próbny egzamin z języka polskiego

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

patka123 (gość)

U mnie będzie zbiórka o 8.30. Kogo mieliście na sprawdzianie z innej szkoły bo my mamy z szkoły podstawowej nr 7 chociaż ja jestem ze szkoły podstawowej nr 6:)

fgrtg (gość)

w szkole nr 12 w pile egzamin rozpoczął sie o 12.nie wiem wiec jaki sens miała publikacja pytań i odpowiedzi o godz.11 gdzie uczniowie mogli je sobie po prostu podpatrzec