Project Runway: Dorota Cieszyńska odpadła z programu. Dla projektantki z Poznania to był ostatni tydzień przygody z programem "Project Runway". Jej ostatni projekt nie spotkał się z przychylną opinią jurorów.

Project Runway: Dorota Cieszyńska z Poznania odpadła z programu


W ostatnim odcinku "Project Runaway" uczestnicy musieli się zmierzyć z zadaniem stworzenia sukni ślubnej. Projekt poznanianki nie spodobał się jurorom. Skrytykowali przede wszystkim złe wykonanie techniczne i sztampowość jej sukni ślubnej. Występująca jako gość specjalny, Gosia Baczyńska stwierdziła wprost, że sukienka Doroty była najgorsza.

- To sukienka, którą możemy znaleźć w każdym sklepie - dodała na jurorskiej naradzie Ania Rubik.

- Uważam, że to słuszna decyzja - powiedziała na koniec programu poznanianka.


Czytaj więcej o Dorocie Cieszyńskiej: Projektantka z Poznania wśród uczestników "Project Runway"


- Chciałam bardzo podziękować wszystkim którzy mi kibicowali, wszystkim których spotykam na ulicy, którzy piszą do mnie maile i trzymają za mnie kciuki. Program się dla mnie skończył, ale tak naprawdę dopiero wszystko się zaczyna. Jeszcze raz dziękuje! - napisała na swoim facebookowym profilu Dorota Cieszyńska.


Project Runway: Dorota Cieszyńska z Poznania odpadła z programu. Żałujecie? Piszcie w komentarzach!Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Życie i styl

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!