Woodstock 2015. Na scenie Ania Rusowicz i zaproszeni przez nią goście z projektem "Flower Power". W tle największe przeboje.

-Tym koncertem chcemy pokłonić się twórcom całej ery muzyki, pod którą podpisuje się Przystanek Woodstock – muzyki, która stworzyła amerykański Woodstock, która stworzyła pokolenie dzieci kwiatów, która w sposób niezwykły ubarwiła czas hipisów i przyczyniła się do budowania niezwykle pokojowego, tolerancyjnego i pełnego wzajemnej miłości społeczeństwa - zapowiadał projekt "Flower Power" Jurek Owsiak. Ale to nie wszystko.

- Flower Power - krzyknęła na początku koncertu Ania Rusowicz i nagle woodstockowicze rozsypali 10 tys. torebek z kolorowym proszkiem! Wszystko w ramach Ricoh Color Show!

ZDJĘCIA, DZIEWCZYNY, KONCERTY - ZOBACZ SERWIS SPECJALNY O PRZYSTANKU WOODSTOCK


Przystanek Woodstock 2015. Kto zagra? Kiedy Woodstock? Sprawdź program Przystanku - INFORMATOR
Koncerty w Polsce

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Sylwia (gość)

Niestety miałam okazję być na tym koncercie. Moim zdaniem był cieniutki i nawet kolorowy proszek oraz tancerki go nie uratowały. Przykro mi to mówić, ale gdyby mi ktoś kazał jechać jeszcze raz, to na pewno bym nie pojechała :)