Przystanek Woodstock 2015 to miejsce, gdzie odbywa się wiele szalonych przedsięwzięć. Jednym z nich z pewnością była wielka bitwa na pomidory. Zobaczcie, kto oberwał najmocniej!

Warzywa do walki dostarczyła gmina Przytoczna, gdzie co roku odbywają się podobne bitwy. - Amunicję stanowią pomidory, które z uwagi na defekty w rodzaju pęknięć i innych uszkodzeń wywołanych przez czynniki mechaniczne albo przez choroby, nie znalazłyby nabywców i musiały zostać skompostowane - wyjaśnił wójt Bartłomiej Kucharyk.

ZOBACZ TAKŻE:
Woodstock 2015: Piękne dziewczyny i dobra zabawa. To jest to!
Kolorowi kosmici w Kostrzynie nad Odrą [ZDJĘCIA]
Przystanek Woodstock pełen kolorowych ludzi. Pobili rekord Guinnessa!Źródło: gazetalubuska.pl

Przystanek Woodstock 2015: Czytaj więcej TUTAJ


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Imprezy

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jimmy (gość) (Sofia)

Dzieci z domu dziecka potrafią czytać: "Amunicję stanowią pomidory, które z uwagi na defekty w rodzaju pęknięć i innych uszkodzeń wywołanych przez czynniki mechaniczne albo przez choroby, nie znalazłyby nabywców i musiały zostać skompostowane - wyjaśnił wójt Bartłomiej Kucharyk"

Sofia (gość)

Brak słów dzieci w domach dziecka głodne i w biednych rodzinach a te świnie się rzucają pomidorami,normalnie mi tych idiotów żal powinni wylądować w psychiatryku razem z Owsiakiem.