Rozpoczyna się tegoroczny Przystanek Woodstock. Z tej okazji już po raz czwarty malarz Szymon Chwalisz przygotowuje wyjątkową, ręcznie malowaną Gitarę Woodstockową.

Przystanek Woodstock to nie tylko cała masa koncertów i zabawy, ale też inicjatywy, które na stałe wpisały się w tę imprezę. Jedną z nich są Gitary Woodstockowe, które od czterech lat tworzy artysta malarz, Szymon Chwalisz.

W tym roku na Gitarze Woodstowej znajdą się portrety Zakka Wylde`a, Johna Petrucciego, Wojciecha Waglewskiego, Kamila Bednarka, Ani Rusowicz, Pawła Marszałka, oraz dyrygenta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Przystanku Woodstock – Jurka Owsiaka.

Pod każdym portretem muzycy złożą autograf. Gitarę przetestują też podczas swoich koncertów.

Woodstockowe Gitary cieszą się dużym zainteresowaniem na aukcjach WOŚP. W tym roku Szymon Chwalisz podjął współpracę z Firmą Lauda Audio oraz siecią sklepów Rock`n Roll – wyłącznym przedstawicielem marki Gibson w Polsce. To właśnie oni ufundowali tegoroczną gitarę: Gibsona, model Les Paul.

Cały proces powstawania gitary możecie prześledzić na fanpage'u Szymona Chwalisza.

Przystanek Woodstock 2015: Niezbędnik festiwalowicza [ZDJĘCIA]Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Muzyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!