W Poznaniu trwa Pyrkon 2014. Maskarada to jeden z najważniejszych punktów imprezy. A już na pewno najbardziej barwny. Nie inaczej było tym razem. Zobaczcie, jaką pomysłowością popisali się uczestnicy tegorocznej edycji Wielkiego Konkursu Strojów.

Kosmiczne orki, parada czarodziejów, kilku Iron Manów, Loki i wojowniczki niemal z każdej galaktyki - na liście uczestników tegorocznej "Maskarady" było ponad 100 magicznych postaci. Każda wnosiła ze sobą na scenę swój magiczny świat.

- To są te dwie minuty spełnienia, na które czeka się przez cały rok - mówi Zbyszek, którego Dreadnought miał prawdziwe "imperialne" wymiary - 2,5 metra wysokości i 1,80 szerokości.

Wielki Konkurs Strojów Maskarad - zobaczcie wideo:


- Kiedy ty masz frajdę i widzisz, jak dużą frajdę sprawiłeś innym. Kiedy słyszysz "napracował się chłopak, fajnie mu wyszło". Te dwie minuty trwają zresztą dłużej, bo kiedy schodzisz ze sceny jesteś w tym świecie, wśród tych ludzi. Możesz mi wierzyć, albo nie, ale nigdzie nie ma takich ludzi jak tutaj. Tak fantastycznych. I nie mam tu na myśli tylko strojów - dodał Zbyszek.

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcia z pierwszego dnia Pyrkonu

W niedzielę ostatni dzień imprezy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Skomentuj:
Pyrkon 2014 Maskarada - Wielki Konkurs StrojówZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Rozrywka

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gosix (gość)

I kilka zdjęć z tegorocznego Pyrkonu
http://www.malgorzatajonczyk.pl/2/post/2014/03/pyrkon-fotorelacja.html
oraz na profilu Facebooka :)
zapraszam
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.624755327600928.1073741838.579761212100340&type=1