RED PARK w Poznaniu RED PARK w Poznaniu

RED PARK w Poznaniu (© mat. promocyjny )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

RED Real Estate Development zaprasza na specjalne Dni Otwarte w Red Parku: potargowy Dzień Otwarty (w najbliższą sobotę, 29 marca, w godzinach 10.00-14.00) oraz na specjalny Dzień Seniora (w piątek, 4 kwietnia, między godziną 11.00 a 15.00). Red Park Poznań czeka!

Pierwszy Dzień Otwarty to odpowiedź na potrzeby sygnalizowane przez gości ostatnich targów mieszkaniowych, które odbyły się w dniach 22-23 marca w Poznaniu. Deweloper oferuje promocyjną ofertę mieszkań w programie Mieszkanie dla Młodych oraz specjalny wybór mieszkań zawierających wykończenie w cenie. Podczas Dnia Otwartego poza tak atrakcyjną ofertą, będzie czekać doradca kredytowy.

Zobacz więcej o Red Park Poznań

RED Real Estate Development otwiera się także na osoby starsze – to dla nich organizuje Dzień Seniora (w piątek, 4 kwietnia). Będzie można skorzystać z bezpłatnych porad architekta oraz doradcy kredytowego. 20 pierwszych osób dostanie prezent – piękny parasol.

W pierwszym etapie budowy Red Parku powstało 130 funkcjonalnych mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych z balkonami i tarasami. Ceny w inwestycji zaczynają się od 5604 zł/m2, część oferty objęta została programem Mieszkanie dla Młodych. Docelowo w ramach inwestycji przy ul. 28 Czerwca 1956 r. powstaną 4 budynki. W sąsiedztwie trwa budowa Galerii Dębiec realizowana również przez RED Real Estate Development.

Skomentuj:

Red Park Poznań - Zaproszenie na Dni OtwarteRED PARK

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Inwestycje

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kosta

Byłem, zobaczyłem i jestem za. Najważniejsze, że mojej rodzinie się bardzo podoba. Naprawdę polecam! Nie mogę się doczekać kiedy odbiorę klucze dp mojego mieszkania!! :)))))