Ale gorąco! Rekordowe upały w Polsce spowodowały, że każdy szuka sposobu na odrobinę ochłody. Jak przetrwać te upalne dni? Zobaczcie, co radzą internauci!

Rekordowe upały w Polsce trwają od kilku dni. Temperatury dochodzą nawet do granicy 40 stopni Celsjusza. Wszyscy, którzy nie chcą bądź nie mogą schronić się w klimatyzowanym wnętrzu, powinni pamiętać o nakryciu głowy i wodzie. Ryzyko udaru cieplnego i odwodnienia jest bowiem szczególnie duże.

Rekordowe upały w Polsce - prognoza na najbliższe dni:Źródło: TVN Meteo Active/x-news

Rekordowe upały w Polsce - oto orzeźwiające przepisy!


Szukacie orzeźwienia w upalne dni? Przygotowaliśmy dla Was pyszne przepisy na lato. Zobaczcie, jak samemu zrobić orzeźwiające napoje, owocowe sorbety, lody, chłodnik i kawę mrożoną.

SPRAWDŹ TAKŻE:
- Jak pomóc w upał psu i kotu? [NASZ PORADNIK]
- Tak kiedyś wypoczywaliśmy w upalne dni [ZDJĘCIA ARCHIWALNE]
- Jak dbać o siebie w upał? [ZOBACZ WIDEO]


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Na luzie

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Bereta (gość)

Większym problemem Poznania są hałasy związane z tzw. życiem nocnym, dyskoteki, kluby nocne itp. Niech hałasują tak by mieli głośno tylko u siebie w środku a nie na zewnątrz. Tymczasem nocne patrole straży miejskiej bądź policji zdawają się nie zauważać tego problemu.