Remont Kaponiery: ZDM zapowiada kolejny etap betonowania na Kaponierze już w nadchodzący weekend (od piątku, 28 marca). To oznacza, że trasą PST nie będą kursować tramwaje. Od 7 kwietnia ruch bimb od Dworca Zachodniego do mostu Teatralnego wstrzymywany będzie tylko w weekendy.

Remont Kaponiery: Do 7 kwietnia tramwaje wstrzymane w weekendy


- Kolejne 1000 metrów sześciennych betonu zostanie zużyte do budowy ustroju nośnego w najbliższy weekend. O ile pozwolą warunki atmosferyczne prace zostaną wykonane w nocy z piątku na sobotę, tj. z 28 na 29 marca - podaje ZDM Poznań.

Budowlańcy wyburzają wschodnią część mostu Uniwersyteckiego i stawiają pale pod nowe podpory zachodniej części obiektu

Jak zapowiada ZDM, do 7 kwietnia, tramwaje nie będą jeździły pod mostem Uniwersyteckim
- w dni powszednie po godzinie 20:00,
- w weekendy, od piątku, od godziny 20:00 do godziny 4:00 w poniedziałek.

Natomiast od poniedziałku 7 kwietnia, trasa PST będzie wyłączana z ruchu tylko w weekendy, tj. od godziny 20 w piątek do godziny 4.00 w poniedziałek. W dni powszednie tramwaje pojadą trasą PST.

Zakończenie prac na tym etapie remontu Kaponiery planowany jest na 28 kwietnia 2014 r.


Skomentuj:

Remont Kaponiery: Od 7 kwietnia tramwaje wstrzymane tylko w weekendyZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komunikacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!