Tomasz Mikołajczak jeszcze nie miał okazji wystąpić w wyjściowej „11”  Tomasz Mikołajczak jeszcze nie miał okazji wystąpić w wyjściowej „11”

Tomasz Mikołajczak jeszcze nie miał okazji wystąpić w wyjściowej „11” (© Grzegorz Dembiński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Hernan Rengifo raczej nie wystąpi w sobotnim meczu z Jagiellonią, a jeśli wyjdzie na boisko to zapewne w drugiej połowie. Kto go zastąpi? Czy znów szanse gry w podstawowym składzie dostanie Krzysztof Chrapek, a może będzie to Tomasz Mikołajczak, którego coraz częściej chwali trener napastników Andrzej Juskowiak?


Absencja Rengifo nie będzie wynikała z tego, że klub będzie chciał na nim wywrzeć presję, by podpisał nowy kontrakt, lecz z powodu gry w reprezentacji Peru przeciwko Wenezueli. „Renifer” przyleci do Warszawy dopiero w piątek i z Okęcia pojedzie do Białegostoku.
– Hernan zawsze po powrocie jest nieprzytomny. Różnica czasowa powoduje, że w porze meczu oczy mu się same zamykają. Potrzebuje kilku dni na to, by się przestawić – tłumaczy Marek Pogorzelczyk

– Wydaje mi się, że Mikołajczak jest już gotowy do gry w lidze. Prezentuje się coraz lepiej, bardzo szybko uczy się grać tyłem do bramki. Myślę, że jest już bardzo blisko nawet wyjściowego składu – przekonuje Andrzej Juskowiak, trener napastników. W sparingu ze Zjednoczonymi Mikołajczak zdobył trzy gole. Był nawet skuteczniejszy od Sławomira Peszki. – Śledzę postępy Tomka w Lechu. Na razie gra tylko epizody. Ale nawet podczas tych krótkich fragmentów spisywał się dobrze. Jak się przełamie i strzeli gola, Lech będzie miał z niego dużo pożytku – twierdzi Krzysztof Knychała były trener Tomka z Nielby.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!