Nie zazdroszczę burmistrzowi Śremu możliwości podjęcia decyzji w sprawie nadania imienia rondu przy jednostce. Kiedy jesienią ubiegłego roku zaczynaliśmy kampanię na rzecz oddania tej sprawy w ręce mieszkańców, Adam ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Nie zazdroszczę burmistrzowi Śremu możliwości podjęcia decyzji w sprawie nadania imienia rondu przy jednostce.

Kiedy jesienią ubiegłego roku zaczynaliśmy kampanię na rzecz oddania tej sprawy w ręce mieszkańców, Adam Lewandowski trochę wywinął się sianem od odpowiedzi na pytanie o tę inicjatywę. Mieszkańcy, tymczasem wysłali dość jasny sygnał, chcą wybrać patronów dla nowych rond w Śremie. Sygnał poszedł póki co w kosmos. Teraz dyskusja z łamów gazety i internetu przenosi się do sal obrad, lekcyjnych. Padają kolejne wnioski mniej lub bardziej upolitycznione, a burmistrz prędzej czy później będzie musiał kogoś wybrać. I co nie zrobi będzie źle. No, ale z tym musi się liczyć każdy włodarz, który wyłoniony w wyborach „tylko” większością głosów próbuje zadowolić wszystkich, nawet tę najgłośniejszą mniejszość.

No, chyba że burmistrz znajdzie salomonowe rozwiązanie. Byle nie okazało się, że po jego decyzji ucinającej spory Śrem będzie można przemianować na Piotrowice.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!