Rowerowy Poznań. - W nocy z niedzieli na poniedziałek skradzione zostały dwa białe damskie rowery - poinformowała Nasza Internautka. Może je widzieliście? Za pomoc w odnalezieniu - przewidywana nagroda.

Rowerowy Poznań: Skradziono dwa rowery. Nagroda za pomoc!


- W nocy z niedzieli na poniedziałek (6/7 kwietnia) dwóch mężczyzn ukradło rowery z bloku przy ul. Błażeja 11 i odjechało nimi w kierunku ul. Naramowickiej - napisała Nasza Internautka.Wyświetl większą mapę


Skradzione rowery to: Giant Cypress City WL, kolor: biały, rozmiar: L i Kross Hexagon F3 - biały z niebieskimi napisami.

Wszelkie informacje pomocne w odnalezieniu rowerów należy kierować pod nr poznańskiej policji (61 8414611) lub 509 818 684 / 605 208 693. Za pomoc przewidziana jest nagroda.


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Kryminalne

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Karol (gość)

Osiedle ogrodzone domofony pierdoły , ochrona, monitoring a rowerki wyjechały. śmiech, płacimy za to "poczucie" bezpieczeństwa, pic na wode.

Miętus (gość)

Czemu nie łapią rowerokradów na zasadzie przynęty? Wystawić jakiś fajny rower i z ukradka obserwować kto go będzie kradł po czym go przyskrzynić.