Ruchome schody wciągnęły kobietę Ruchome schody wciągnęły kobietę

Zdołała ocalić dziecko (© x-news)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nie żyje kobieta, którą wciągnęły w mechanizm ruchome schody. Do tragedii doszło w jednym z centrów handlowych w mieście Jingzhou w środkowych Chinach.

Pod jedną z klientek sklepu zapadła się posadzka, a następnie wciągnął ją mechanizm ruchomych schodów. Kobiecie w ostatniej chwili udało się odepchnąć swojego synka, którego stojący obok pracownik galerii przeniósł w bezpieczne miejsce. Kobiety nie udało się uratować.

Trwa wyjaśnianie przyczyn tragedii. Jak poinformowały lokalne media, schody były niedawno naprawiane i prawdopodobnie konserwatorzy nie dokręcili pokrywy zabezpieczającej mechanizm.

Ruchome schody - film z monitoringuźródło: x-news

Wypadki

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gość (gość)

Jak nie dokręcili jak przecież wciąż były w naprawie?
W zagranicznych mediach pisali o tym, że te dwie pracownice krzyczały do kobiety na dole że ze schodów nie można korzystać (na dole też była o tym tablica z informacją że schody są zepsute), ale tępa baba na upartego pruła w górę "bo schody się kręco to muszo działać".