"Przez park na bosaka"

"Przez park na bosaka" 14 lutego w Sali Ziemi MTP (© mat.promocyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

14 lutego Sala Ziemi MTP Poznań zamieni się w teatr. Tego dnia poznaniacy będą mogli obejrzeć spektakl "Przez park na bosaka” Teatru Kwadrat z Warszawy. Sztuka w Poznaniu zostanie pokazana w miesiąc po warszawskiej premierze.

Data wystawienia w Poznaniu sztuki "Przez park na bosaka” nie jest przypadkowa. 14 lutego to przecież Valentine's Day. Będzie więc o miłości... Warszawski Teatr Kwadrat pokaże romantyczną komedię, w obsadzie złożonej z aktorów starszego i młodszego pokolenia.

Sla Ziemi MTP w Poznaniu - Czytaj wiecej!

W Sali Ziemi MTP Poznań zagraja m.in: Ewę Wencel – która otrzymała za rolę pani Banks nominację do prestiżowej nagrody Feliksów Warszawskich, Ewę Ziętek, Grzegorza Wonsa i Marka Siudyma. Młodszej publiczności znane na pewno będą nazwiska aktorów grających głównych bohaterów: Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Kamila Kuli.

Spektakl "Przez park na bosaka" wyreżyserował Tomasz Szafrański. Muzykę do niego napisał Adam Sztaba. Treścią przedstawienia są losy młodego małżeństwa, których miłość i wiara w świetlaną przyszłość zostaje wystawiona na próbę przez nieoczekiwaną rzeczywistość. Będzie śmiesznie i zaskakująco.

Autorem sztuki "Przez park na bosaka" jest Neil Simon - najczęściej wystawiany dramaturg na świecie i jedyny żyjący pisarz, który na Broadwayu ma teatr swojego imienia.

„Przez park na bosaka”
Spektakl Teatru Kwadrat
14.02.2014 Sala Ziemi MTP Poznań
Godz. 17.30 i 20.30

Skomentuj:

Sala Ziemi MTP Poznań - "Przez park na bosaka" Teatru KwadratZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!