Schronisko dla zwierząt w Poznaniu zaprasza na spacer z bezdomnymi psiakami Schronisko dla zwierząt w Poznaniu zaprasza na spacer z bezdomnymi psiakami

Schronisko dla zwierząt w Poznaniu zaprasza na spacer z bezdomnymi psiakami (© Maciej Urbanowski)

Schronisko dla zwierząt w Poznaniu organizuje wyjątkowy spacer z bezdomnymi psiakami, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 sierpnia. Chętnych na wspólny spacer zawsze jest wielu. Od kilku dni lista jest już zamknięta.

Spacer rozpocznie się o godz. 10.00. Start w Schronisku dla zwierząt w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 266.

- Czworonogi na spacer wybiorą się w nowych smyczach i obrożach ufundowanych przez internautów poprzez platformę www.dlaSchroniska.pl w ramach akcji specjalnej "Smycz dla psiaka” - informują pracownicy schroniska.

Aby wziąć udział w spacerze z psiakami ze schroniska, należy się wcześniej zapisać. Od kilku dni lista chętnych jest już zamknięta.

- Na spacer wprowadzamy zapisy, ponieważ chętnych jest zawsze więcej niż psów - mówi Małgorzata Lamperska, rzeczniczka Schroniska dla zwierząt w Poznaniu. - Wbrew pozorom, nie mamy ich w schronisku aż tylu, a i nie wszystkie mogą iść – są np. chore, na kwarantannie, agresywnie reagują na inne psy. Z uczestnikami spaceru podpisujemy też jednodniowe umowy wolontariackie, więc muszę wcześniej mieć ich dane, by je przygotować - dodaje.

Więcej informacji o akcji TUTAJ

ZOBACZ TAKŻE: Daj pieskom pobiegać - Walentynkowy spacer w poznańskim schronisku dla zwierząt [ZDJĘCIA]


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Pies

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!