Sebastian Pawłowski (Poznań) Sebastian Pawłowski (Poznań)

Sebastian Pawłowski (© mat. policji)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach mieszkańca Poznania. 40-letni Sebastian Pawłowski zaginął w poniedziałek, 24 marca 2014 roku. Do tej pory nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Sebastian Pawłowski zaginął - policja prosi o pomoc


Sebastian Pawłowski w poniedziałek, 24 marca, wyszedł z domu do pracy. Niestety, do niej nie dotarł. Nie wrócił też do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ubrany był w jasnobeżową skórzaną kurtkę, granatowe jeansy, czarny sweter w białe i brązowe romby, czarne buty za kostkę (z boku zapinane na zamek, z przodu imitacja sznurówek).

Sebastian Pawłowski - rysopis: 40 lat, wzrost 178 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie ciemny blond (duże zakola i łysina z tyłu), oczy niebieskie, wypukłe, nos duży, uszy przylegające, uzębienie pełne.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu Sebastiana Pawłowskiego proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Poznań – Grunwald, ul. Rycerska 2A pod numerem telefonu 61 8412111, 61 8412112 lub 997 – czynne całą dobę.

Osoby zaginione Poznań - CZYTAJ WIĘCEJ

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!