W sobotę 23 maja w Poznaniu odbyła się majówka fotograficzna, podczas której pod ostrzałem aparatów znalazły się autobusy firmy Solaris Bus & Coach.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Firma Solarsi Bus & Coach mieści się w podpoznańskim Bolechowie. Specjalizuje się w produkcji autobusów komunikacji miejskiej. SOlarisy jeżdża po ulicach m.in. Poznania, Aten, Rzymu, Berlina. Na początku maja fabrykę opuścił pięciotysięczny egzemplarz autobusu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszej majówki – wystarczy kliknąć w miniaturki pod artykułem.
Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Izeczka (gość)

Odp. Całkiem ładnie wyglądają te autobusy. Szkoda tylko, że nie spotyka się takich na drogach zbyt często. My mimo wszystko zawsze korzystamy z usług http://www.transtomvip.pl Firma prowadzi wynajem busów. Busy są ładne i przede wszystkim sprawne.

Radek Rakowski

To, że była to sesja fotograficzna autobusów, świadczy nazwa nadana przez organizatora. który jednak nas nie poinformował o niej, w związku z czym my nie przekazaliśmy tej informacji Wam. Nie wiemy także na jakiej zasadzie mogli wziąć w niej udział ludzie zainteresowani fotografią...
Na sesji był nasz Użytkownik Maciej Turek i to on przesłał swoje zdjęcia zrobione w czasie tej imprezy, jeśli ktoś z innych uczestników imprezy zechce sie podzielić swoimi dokonaniami - zapraszamy

przem

Sesja według jedengo fotografa?. Jak można mówić o sesji, skoro przedstwione zdjęcia są jednego człowieka?? Chyba, że zajmował się on tylko relacją ze zdarzenia..., ale niektóre zdjęcia to wykluczają. Gdzie są prace pozostałych uczestników?
:)
Chyba że bardzo lubimy tego pana, albo ma "wójków"?!

Może być też tak, że on jako pierwszy dostarczył zdjęcia i źle oceniam tą sytujację. Czas pokaże :)