Impreza adresowana dla tych osób, dla których ruch, przebywanie na świeżym powietrzu, jazda na rowerze jest wartością samą w sobie. W życiu, w sporcie najważniejszym czynnikiem jest możliwość sprawdzenia się samemu ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Impreza adresowana dla tych osób, dla których ruch, przebywanie na świeżym powietrzu, jazda na rowerze jest wartością samą w sobie.

W życiu, w sporcie najważniejszym czynnikiem jest możliwość sprawdzenia się samemu z sobą, rywale, cała otoczka zawodów tylko w tym pomagają. Nasze zawody są otwarte dla wszystkich, dla rowerzystów uwielbiających pokonywanie trudnych i długich dystansów na pięknych polskich trasach, ale także dla rodzin i tych, którzy dopiero co połknęli kolarskiego bakcyla.

Ze Skandią staramy się poszerzyć formułę maratonów, by była ona dostępna dla wszystkich. W tym sezonie trafiamy do przepięknych miejscowości. Chcemy wam zaprezentować kilka nowych tras, wiele przyjemności, no i rzecz jasna atrakcyjnych nagród. Najważniejszy jest jednak udział...


Terminy imprezy SKANDIA Maraton LANG TEAM

26 kwietnia (niedziela) - Chodzież

2 maja (sobota)- Białowieża

17 maja (niedziela) - Bielawa

31 maja (niedziela) - Nałęczów

7 czerwca (niedziela) - Gdańsk

13 września (niedziela) - Olsztyn

4 października (niedziela) - KwidzynSzczegółowe informacje na stronie: www.skandiamaraton.pl

Scandia mapa polski

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!