Burza, deszcz i grad spowodowały komunikacyjny paraliż w Poznaniu. Mieszkańcy Szczepankowa są bez prądu.

Straż pożarna otrzymała już dziesiątki zgłoszeń w sprawie powalonych drzew czy też zalań. W regionie najwięcej interwencji zanotowano w południowej Wielkopolsce.

Wiele zalanych ulic i połamane gałęzie powodują, że tramwaje i autobusy komunikacji miejskiej w Poznaniu mają ogromne opóźnienia.

Mieszkańcy Szczepankowa, części Rataj pozbawieni są prądu.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Pe (gość)

Zero w ludziach wyrozumiałości. Anomalia pogodowe są nieobliczalne i nikt specjalnie się prądem nie bawi. Pracownicy pracuja od wczoraj i bez przerwy dzialaja na wszystkich liniach. Pracuja z prądem w warunkach niekiedy ekstremalnych i jeśli są ku temu powody kończą prace ze zmęczenia i zregenerowania sil zeby jutro ruszyć znów do roboty zeby ratować panstwa żarcie w lodowkach i dzieci na prąd. Bardzo mi przykro, że muszę żyć w tak samolubnym kraju gdzie ludziom zależy tylko na schabie. Nie rozumiem tego podejścia. Jeśli coś Państwu nie pasuje nic z tym nie zrobicie. Lokalnie podlegacie pod rejon dystrybucji Enea operator a operatora zmienic się nie da :)

malwina (gość)

samoloty skutecznie rozpylają chemitralis, podnieście głowy https://zatruteniebo.wordpress.com/

Rozczarowana (gość)

Bardzo współczuje wszystkim poszkodowany w mieście, ale weźcie proszę pod uwagę, że od wczoraj od godziny 17:00 w Kamionkach nie ma prądu - w Daszewicach, Szczytnikach i Borówcu jest, a w Kamionkach ciągle nie. Przewidywana prognoza pogody nie uspokaja, a mieszkańcy nie mają możliwości uprzątnięcia obecnych skutków nawałnic.
Pod numerem 911 informują, że dostawa prądu rozpocznie się dopiero o 23:00 - to są jakieś kpiny!