Dołącz do pozytywnej ekipy Śladami Marzeń Dołącz do pozytywnej ekipy Śladami Marzeń

Dołącz do pozytywnej ekipy Śladami Marzeń (© mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Śladami Marzeń - druga edycja festiwalu podróżniczego odbędzie się już w najbliższy weekend. Wraz z organizatorami i gośćmi będzie można wyruszyć piechotą na Wschód, kajakiem przepłynąć Atlantyk, a ze sprzętem nurka udać się po Koronę Jezior Ziemi. Warto się wybrać!

Aleksander Doba pokonał Ocean Atlantycki kajakiem dwa razy. Samotnie. To właśnie on będzie gwiazdą drugiej edycji festiwalu Śladami Marzeń. Święto podróżników odbędzie się już w najbliższy weekend jako impreza towarzysząca targom Tour Salon na terenie MTP.

- Wśród naszych gości są również Bartek Szaro i Patryk Świątek, twórcy projektu Paragon z Podróży - mówi Tomasz Labus, twórca festiwalu. - Panowie opowiedzą o realnych kosztach taniego podróżowania i... jego ciemnej stronie - dodaje tajemniczo. - Dodatkowo odbędzie się prelekcja zeszłorocznego zwycięzcy festiwalu Jakuba Rybickiego, autora bloga rowerowarosja.pl. Będą też warsztaty z Konradem Buszą, młodym, ale już zaprawionym z surwiwalowych wyprawach w stylu Beara Gryllsa podróżnikiem.

Śladami Marzeń: Jerzy Majcherczyk - odkrywca kanionu

- Atrakcją dla publiczności będą też wystąpienia uczestników konkursu Złoty Ślad. Dwunastu prelegentów opowie o Abchazji, Dagestanie, Kenii, Filipinach, Japonii i wielu innych miejscach - wylicza Tomasz. - O tym, czyja opowieść będzie najciekawsza, zdecyduje publiczność, dla której przewidzieliśmy sporo atrakcyjnych nagród, w tym rower, vouchery podróżnicze, zestawy sportowe i wiele innych - dodaje.

Zobacz też: Tour Salon 2013

Festiwal Śladami Marzeń rozpocznie się w piątek, 24 października o godz. 11. Biletem wstępu na festiwal będzie wejściówka na targi Tour Salon 2014, które będzie można zakupić w kasach bezpośrednio przed festiwalem. Bilet jednokrotnego wstępu w cenie 17 zł, bilet szkolny i rodzinny po 12 zł.

Każdy dzień festiwalu zakończy afterparty w restauracji Wielkie Żarcie. - Na sobotę przygotowujemy gruzińską ucztę, w niedzielę to właśnie u nas rozstrzygnie się konkurs Złoty Ślad - cieszy się restaurator Michał Michalewicz. - W ubiegłym roku podróżnicy dostarczyli nam mnóstwa pozytywnych wrażeń i jesteśmy przekonani, że tym razem nie będzie inaczej.

Więcej informacji o Śladami Marzeń TUTAJ
My mamy dla Was pojedyncze wejściówki na festiwal Śladami Marzeń. Żeby je zdobyć, wystarczy dokończyć zdanie: "Marzę o podróży do..." i uzasadnić swój wybór. Na maile czekamy pod adresem konkurs.poznan@naszemiasto.pl dziś (21 października) do godziny 18.00. Nagrodzimy autorów najciekawszych odpowiedzi, a wejściówki prześlemy pocztą elektroniczną.

Rozmaitości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sonia (gość)

Sprzedam bilety na http://www.tour-salon.pl/midcom-serveattachmentguid-1e440f0b67cbf6440f011e488bc0ffb298c9cf39cf3/zespol_slask_pl.jpg
cena 30zł za bilet sonia.muzolf@wp.pl