Poznańscy policjanci zatrzymali Marcina J. i Patryka N. Pierwszy odpowie za kradzieże i włamania, drugi – za paserstwo.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zgłoszenie o włamaniu do jednego z mieszkań na Jeżycach policjanci otrzymali już w marcu. Złodziej zabrał wtedy między innymi telewizor i głośniki kolumnowe. Po otrzymaniu zgłoszenia kryminalni z Jeżyc wszczęli śledztwo. Nie przynosiło ono jednak skutków. Aż do zeszłego tygodnia, bo wówczas policjanci trafili na ślad.

Funkcjonariusze ustalili, gdzie może znajdować się skradziony sprzęt. Podczas przeszukiwania mieszkania zabezpieczyli telewizor, wart około 2 tys. zł. Ustalono, że sprzęt skradziono. 19-letni Patryk N., w którego mieszkaniu znaleziono telewizor, nie był jednak włamywaczem. Kryminalni trafili na ślad jego kolegi, 19-letniego Marcina J.

– To on okazał się sprawcą przestępstwa – mówi Zbigniew Paszkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.
Policjanci ustalili również, że włamanie do jednego z mieszkań na Jeżycach nie jest jedynym przewinieniem 19-latka. Marcin J. ma już na swoim koncie między innymi dwie kradzieże i włamanie.

Obaj mężczyźni, Marcin J. i Patryk N., staną przed sądem.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!