Symetryczne, piękne i inspirujące śniadania tworzy dla siebie i swojego partnera Michel Zee. Na instagramie pozostawił już ponad 1300 przepisów. Jego profil - SymmetryBreakfast - obserwuje blisko 700 tysięcy osób.

SymmetryBreakfast to śniadania przygotowane przez Michaela dla Marka, którzy obecnie mieszkają w Szanghaju, w Chinach. Wspólne śniadania były dla pary rytuałem od początku znajomości. Wszystkie te idealne śniadania Mark Zee gotuje sam, w domu. Zanim para zasiądzie do wspólnego posiłku, symetrycznie ułożone talerze, kubki, szklanki, deski, kolorowe jedzenie i wszystko, co w danej chwili jest potrzebne - są fotografowane a zdjęcie umieszczone na instagramie.

Zdjęcia i przepisy z hasztagiem #symmetrybreakfast stały się inspiracją dla miłośników śniadań (i jedzenia w ogóle) na całym świecie.

Przy zdjęciach SymmetryBreakfast znajdziecie nie tylko opis śniadania, ale także krótkie impresje z życia - o przeprowadzce, przygarnięciu kota czy nauce chińskiego.


ZOBACZ TAKŻE:

Rukola, sałata rzymska, a może lodowa - która z nich jest najzdrowsza?Źródło:Agencja TVN/x-news

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!