Nie żyje Tobias Strebel - gwiazdor telewizyjnych show, który wydał fortunę, by upodobnić się do Justina Biebera. Sobowtór Biebera został znaleziony martwy w pokoju hotelowym

35-latek posługujący się pseudonimem Toby Sheldon, miał obsesję na punkcie Justina Biebera. Na operacje plastyczne, które miały upodobnić go do idola wydał ponad 100 tysięcy dolarów.

Strebel zaginął 18 sierpnia 2015 r. po tym jak rozstał się ze swoim chłopakiem. Jak podają zagraniczne media, jego przyjaciele niezwłocznie powiadomili policję o zaginięciu, ponieważ nigdy wcześniej nie znikał bez słowa.

Ciało Toby'ego zostało znalezione 21 sierpnia w pokoju hotelowym w San Fernando. W pomieszczeniu znaleziono również narkotyki. Mimo przeprowadzenia sekcji zwłok nie ustalono jeszcze przyczyny śmierci Tobiasa.


źródło x-news

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!