Ogień wybuchł około 2 w nocy Ogień wybuchł około 2 w nocy

Ogień wybuchł około 2 w nocy (© KP PSP w Gnieźnie)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Osiem zastępów straży pożarnej gasiło nocny pożar, jaki wybuchł w nocy w miejscowości Czechowo (powiat gnieźnienski). Spłonął dom jednorodzinny.

Kiedy ratownicy dotarli na miejsce, dom cały stał w płomieniach. Pozrywane były linie niskiego napięcia. Na szczęście w środku nikogo nie było. Strażacy natychmiast przystąpili do zabezpieczania budynku i przygotowywania zaopatrzonych w wodę linii gaśniczych. Wezwano pogotowie energetycznie. Do czasu odłączenia zasilania od zerwanych przewodów doprowadzających prąd do budynku, ratownicy mogli prowadzić działania jedynie na zewnątrz.

Po przyjeździe kolejnych zastępów, ratownicy dodatkowo gasili ogień od strony podwórza. Jednocześnie starali się ratować mienie właścicieli domu. Po opanowaniu pożaru, przewietrzyli pomieszczenia i przystąpili do rozbiórki konstrukcji dachu.

W wyniku zdarzenia spalił się całkowicie dach jednorodzinnego budynku i jego wyposażenie. Na miejscu obecna była również policja.

Więcej zdjęć na: http://gniezno.naszemiasto.pl

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter
Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!