Sportowy weekend w Wielkopolsce. 17-19 kwietnia 2015 [PROGRAM]

MAC, LUMAR

Zobaczcie, co w najbliższy weekend będzie działo się na sportowych arenach w Wielkopolsce!
W ten weekend na Torze Regatowym Malta pojawią się wioślarze
 Grzegorz Dembiński

PIŁKA NOŻNA
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Unia Swarzędz, III liga, sobota, godz. 12. Stadion przy ul. 23 Października w Tarnowie Podgórnym.

Nielba Wągrowiec – Sparta Brodnica, III liga, sobota, godz. 15. Stadion przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.

Polonia Środa Wielkopolska – Centra Ostrów Wielkopolski, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.

Victoria Września – Warta Poznań, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Kosynierów we Wrześni.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Pogoń Mogilno, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Sokół Kleczew – Lech II Poznań, III liga, sobota, godz. 17. Stadion przy alejach 600-lecia w Kleczewie.

IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna – sobota: Lubuszanin Trzcianka – Grom Plewiska (12), Sparta Szamotuły – Warta Międzychód (13.30), Iskra Szydłowo – 1920 Mosina (16), Leśnik Margonin – Huragan Pobiedziska (16), Sparta Oborniki – Wełna Skoki Mieszko Gniezno – GKS Dopiewo (17); niedziela: Pelikan Niechanowo – 1922 Lechia Kostrzyn (15), Płomień Przyprostynia – Zjednoczeni Trzemeszno (17).

grupa południowa – awansem Victoria Ostrzeszów – Biały Orzeł Koźmin 1:1; sobota: Olimpia Koło – Grom Wolsztyn (15), LKS Ślesin – KKS Włókniarz 1925 Kalisz (16), Obra 1912 Kościan – LKS Gołuchów (16), Polonia 1912 Leszno – PKS Racot (16), Dąbroczanka Pępowo – Kania Polcopper Gostyń (17); niedziela: Orzeł Mroczeń – Górnik Konin (15), Piast Kobylin – SKP Słupca (16).

Górnicza Konin – Noteć Inowrocław, II liga kobiet, piątek, godz. 14. Stadion przy. ul. Podwale w Koninie.

Polonia Środa Wielkopolska – Tucholanka Tuchola, II liga kobiet, niedziela, godz.15. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wlkp.

Lech Poznań – Warta Poznań, Centralna Liga Juniorów, sobota, godz. 12. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.

Lech Poznań – Warta Poznań, Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych, sobota, godz. 15. Stadion w Popowie koło Wronek.

WIOŚLARSTWO
Centralne kontrolne regaty otwarcia sezonu seniorów, mistrzostwa Polski w jedynkach i dwójkach bez sternika, sobota, godz. 10, niedziela, godz. 9.30. półfinały, godz. 13, finały. Tor Regatowy Malta przy ul. Wiankowej w Poznaniu.

FUTSAL
Red Dragons Pniewy – AZS UG Gdańsk, ekstraklasa mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Wolności w Pniewach.

KOSZYKÓWKA
JTC MUKS Poznań – JAS FBG Sosnowiec, I liga kobiet, sobota, godz. 14. Hala przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.

AZS Politechnika Poznań – Pogoń Prudnik, drugi mecz play-out o pozostanie w I lidze mężczyzn, sobota, godz. 19. Hala UAM przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu.

Drogbruk Kalisz – Alba Chorzów, II liga mężczyzn, sobota, godz. 20. Hala przy ul. 3 Maja w Kaliszu.

Sokół Marbo Międzychód – Sudety Jelenia Góra, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Dworcowej w Międzychodzie.

Basket Club Obra Kościan – Jamalex Polonia 1912 Kościan, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. W. Maya w Kościanie.

Rawia Rawag Rawicz – Exact Systems Śląsk Wrocław, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17.30 Hala przy ul. Przyjemskiego w Rawiczu-Sierakowie.

PIŁKA RĘCZNA
MKS Poznań – Real Astromal Leszno, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Newtona w Poznaniu.

MKS Kalisz – Ostrovia Ostrów Wielkopolski, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Hanki Sawickiej w Kaliszu.

KS AP Poznań – AZS AWF Volkswagen Poznań, II liga kobiet, sobota, godz. 17.30. Hala przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.

Grunwald Poznań – Zagłębie II Lubin, II liga mężczyzn, sobota, godz. 14. Hala przy ul. Newtona w Poznaniu.

SIATKÓWKA
18. Wielkanocny Ogólnopolski Turniej Dziewcząt i Chłopców, sobota, godz. 10, niedziela, godz. 9, hala Gimnazjum nr 2 przy ul. Kutrzeby w Murowanej Goślinie.

HOKEJ NA TRAWIE
AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo, I liga mężczyzn, sobota, godz.15. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

Warta Poznań – Polonia Środa Wielkopolska, I liga mężczyzn, sobota, godz. 19. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 12. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

AZS Politechnika Poznańska – Siemianowiczanka, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 14. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

Polonia Środa Wielkopolska – AZS AWF Poznań, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 14. Boisko przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.

AZS Politechnika Poznańska – ULKS Dwójka Nysa, I liga kobiet, niedziela, godz. 16. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

Lipno Stęszew – Stella Gniezno, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 12.30. Boisko przy ul. Trzebawskiej w Stęszewie.

JIU-JITSU
VII Memoriał Helio Gracie, sobota, niedziela, godz. 10, hala przy ul. Gimnazjalnej w Opalenicy.

TENIS STOŁOWY
Stella Gniezno – ATS Białystok, I liga kobiet, niedziela, godz. 12. Hala przy ul. Bł. Jolenty w Gnieźnie.

HOKEJ NA LODZIE
Drugi Memoriał Witalisa Ludwiczaka, sobota, godz. 12, niedziela, godz. 9. Lodowisko im. Witalisa Ludwiczaka "Chwiałka" przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.

Zajrzyj na BUŁGARSKĄ.PL: Serwis kibiców Lecha Poznań!

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3