Sportowy weekend w Wielkopolsce: 8-10 maja [PROGRAM]

LUMARZaktualizowano 
Paweł Miecznik
Zobaczcie, co w najbliższy weekend będzie działo się na sportowych arenach w Wielkopolsce.

PIŁKA NOŻNA
Medyk POLOmarket Konin – GOSiR-ki Piaseczno, ekstraliga kobiet, sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Podwale w Koninie.
Medyk POLOmarket II Konin – UKS SMS Łódź, I liga kobiet (grupa północna), sobota, godz. 15.30. Stadion przy ul. Podwale w Koninie.
Polonia Poznań – Unifreeze Górzno, I liga kobiet (grupa północna), niedziela, godz. 15. Stadion przy ul. Harcerskiej w Poznaniu.
Górnicza Konin – KKP II Bydgoszcz, II liga kobiet (grupa wielkopolska), sobota, godz. 10. Stadion przy ul. Podwale w Koninie.
GSS Grodzisk Wielkopolski – Tucholanka, II liga kobiet, niedziela, godz. 14. Stadion przy ul. Powstańców Chocieszyńskich w Grodzisku Wielkopolskim.
Warta Poznań – Pogoń Mogilno, III liga, piątek, godz. 17. Stadion przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Wda Świecie, III liga, sobota, godz. 12, Stadion przy ul. 27 Października w Tarnowie Podgórnym.
Polonia Środa Wielkopolska – Unia Swarzędz, III liga, sobota, godz. 12. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Sparta Brodnica, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wlkp.
Victoria Września – Lech II Poznań, III liga, sobota, godz. 17. Stadion przy ul. Kosynierów we Wrześni.
Sokół Kleczew – Unia Solec Kujawski, III liga, sobota, godz. 17. Stadion przy Alejach 600-lecia w Kleczewie.

IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna – sobota: 1922 Lechia Kostrzyn – Leśnik Margonin (14), 1920 Mosina – Sparta Oborniki (15), Zjednoczeni Trzemeszno – Lubuszanin Trzcianka (16), GKS Dopiewo – Iskra Szydłowo (16), Grom Plewiska – Huragan Pobiedziska (17), Sparta Szamotuły – Płomień Przyprostynia (17), Warta Międzychód – Pelikan Niechanowo (17); niedziela: Wełna Skoki – Mieszko Gniezno (15).

grupa południowa – sobota: UKS Kania Polcopper Gostyń – Piast Kobylin (16), Dąbroczanka Pępowo – Victoria Ostrzeszów (17), Górnik Konin – LKS Ślesin (17), PKS Racot – Orzeł Mroczeń (17), SKP Słupca – Obra 1912 Kościan (17), Grom Wolsztyn – LKS Gołuchów (17), KKS Włókniarz 1925 Kalisz – Polonia 1912 Leszno (19.30); niedziela: Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski – Olimpia Koło (15).
Warta Poznań – Ruch Chorzów, Centralna Liga Juniorów (grupa zachodnia), niedziela, godz. 12. Stadion przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Lech Poznań – Bałtyk Koszalin, Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych (grupa B), niedziela, godz. 15. Boisko w Popowie koło Wronek.

PIŁKA RĘCZNA
Polonia Kępno – Dwójka Profil Nowy Sącz, I liga kobiet, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Walki Młodych w Kępnie.

LEKKA ATLETYKA
10 km Szpot Szwarzędz, niedziela, godz. 10.30. Start przy ul. Cieszkowskiego, meta stadion w Swarzędzu.

KOSZYKÓWKA
Półfinał mistrzostw Polski kadetek do lat 16, VBW GTK Gdynia – Trójka OSiR Żyrardów, piątek, godz. 16, Enea AZS Poznań – Karkonosze Jelenia Góra, piątek, godz. 18.15, Karkonosze – Trójka, sobota, godz. 15, VBW GTK – Enea AZS, sobota, godz. 17.15, Karkonosze – VBW GTK, niedziela, godz. 10, Trójka – ENEA AZS, niedziela, godz. 12.15. Hala Akwen przy ul. Leśnej w Czerwonaku.
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – PTG Sokół Łańcut, mecze finałowe o mistrzostwo I ligi, sobota, godz. 18.30, niedziela, godz. 18.30. Hala przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

SIATKÓWKA
PGNiG Nafla Piła – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Orlen Liga kobiet, pierwszy mecz o 9. miejsce, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Żeromskiego w Pile.

ŻUŻEL
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Speedway Wanda Instal Kraków, Nice Polska Liga Żużlowa (I liga), niedziela, godz. 13.45. Stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

HOKEJ NA TRAWIE
AZS Politechnika Poznańska – KS Hokej-Start-Brzeziny, I liga kobiet, niedziela, godz. 13. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
Grunwald Poznań – UKH Start 1954 Gniezno, I liga mężczyzn, sobota, godz. 16. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska, I liga mężczyzn, sobota, godz.18. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

PIŁKA WODNA
DSW Waterpolo Poznań – Legia Warszawa, dziewiąta runda mistrzostw Polski, sobota, godz. 18, niedziela, godz. 11.30. Basen na Termach Maltańskich przy ul. Termalnej w Poznaniu.

SPORT MOTOCYKLOWY
Pierwsza i druga runda wyścigowych mistrzostw Polski i Pucharu Polski 2015, sobota, godz. 13.35, niedziela, godz. 13.10. Tor Poznań przy ul. Wyścigowej w Przeźmierowie.

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
LKS SGB Budowlani Nowy Tomyśl – AKS Myślibórz, I liga mężczyzn, sobota, godz. 16. Hala przy ul. Sczanieckiej w Nowym Tomyślu.
Turniej Majowy Budowlanych Nowy Tomyśl, sobota, godz. 10.45. Hala przy ul. Sczanieckiej w Nowym Tomyślu.

JEŹDZIECTWO
Szóste otwarte mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w skokach przez przeszkody, piątek, godz. 12, sobota, godz. 9, niedziela, godz. 9 finały.
43. zawody w skokach przez przeszkody „Błękitna Wstęga Wielkopolski”, siódmy Memoriał Henryka Helaka, piątek, godz. 12, sobota, godz. 9, godz. 14, konkurs o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego, niedziela, godz. 8.30, godz. 15, konkurs Grand Prix o puchar Starosty Poznańskiego.

polecane: Flesz: Pszczoły wymierają. Czy grozi nam głód?

Wideo

Materiał oryginalny: Sportowy weekend w Wielkopolsce: 8-10 maja [PROGRAM] - Poznań Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3