LEKKA ATLETYKA
16. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza, niedziela, godz. 9. Start ul. Grunwaldzka przy Międzynarodowych Targach Poznańskich, meta na Placu Marka na terenie MTP.
ZOBACZ TAKŻE: Poznań Maraton 2015: Utrudnienia w ruchu. Zmiany w komunikacji miejskiej [MAPY]
KOSZYKÓWKA
MUKS Poznań – AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski, Tauron Basket Liga Kobiet, niedziela, godz. 16. Hala przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Biofarm Basket Poznań – Miasto Szkła Krosno, I liga mężczyzn, sobota, godz. 15.45. Hala Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo w Poznaniu.
Basket Piła – SMS PZKosz Władysławowo, II liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz.18. Hala przy ul. Żeromskiego w Pile.
Sokół Marbo Międzychód – WKK Wrocław, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Dworcowej w Międzychodzie.
Rawia Rawag Rawicz – Muszkieterowie Nowa Sól, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 17.30. Hala przy Gimnazjum w Rawiczu/Sierakowie.
AZS Politechnika Poznań – Jamalex Polonia 1912 Leszno, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 18.30. Hala Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo 4 w Poznaniu.
PIŁKA NOŻNA
Centra Ostrów Wielkopolski – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, III liga, sobota, godz. 11. Stadion przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
Sokół Kleczew – Start Warlubie, III liga, sobota, godz .15. Stadion przy Alei 600-lecia w Kleczewie.
Unia Swarzędz – Kujawianka Izbica Kujawska,III liga, sobota, godz.15. Stadion przy ul Św. Marcina w Swarzędzu.
Nielba Wągrowiec – Sparta Brodnica, III liga, sobota, godz.15. Stadion przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
KKS Włókniarz 1925 Kalisz – Polonia Środa Wielkopolska, III liga, sobota, godz. 18. Stadion przy ul. Wał Matejki w Kaliszu.
Pelikan Niechanowo – Jarota Jarocin, III liga, niedziela, godz. 15. Stadion przy ul. Brzozowej w Niechanowie.
IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna – sobota: Tarnovia Tarnowo Podgórne – GKS Dopiewo (14), 1922 Lechia Kostrzyn – Grom Plewiska (15), Zjednoczeni Trzemeszno – Lubuszanin Trzcianka (15), Wełna Skoki – Mieszko Gniezno (15), Iskra Szydłowo – Sparta Oborniki (15), Kotwica Kórnik – Mawit Lwówek (15); niedziela: GLKS Wysoka – Płomień Przyprostynia (14), Huragan Pobiedziska – Warta Międzychód (15).
grupa południowa – sobota: Górnik Konin – LKS Ślesin (14), Polonia 1912 Leszno – Obra 1912 Kościan (16), Victoria Września – Olimpia Koło (16), Victoria Ostrzeszów – Orzeł Mroczeń (16), SKP Słupca – Piast Kobylin (16), Rawia Rawicz – PKS Racot (16), Polonia Kępno – Dąbroczanka Pępowo (16); niedziela: Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski – Grom Wolsztyn (15).
Lech Poznań – FC Wrocław Academy, Centralna Liga Juniorów (grupa zachodnia), sobota, godz. 12. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.
FUTSAL
Red Dragons Pniewy – Rekord Bielsko-Biała, ekstraklasa mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Wolności w Pniewach.
Auto Wicherek Oborniki – Malwee Łódź, I liga mężczyzn (grupa północna), niedziela, godz. 16. Hala przy ul.Obrzyckiej w Obornikach.
PIŁKA RĘCZNA
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – MKS Nielba Wągrowiec, I liga mężczyzn (grupa B) , piątek, godz. 18.30. Hala przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim.
Wolsztyniak Wolsztyn – Warmia Traveland Olsztyn, I liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Marcinkowskiego.w Wolsztynie.
MKS Poznań – Sokół Browar Kościerzyna, I liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 18. Sala przy ul. Newtona w Poznaniu.
Real-Astromal Leszno – Orlen Wisła II Płock, I liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Rejtana w Lesznie.
Polonia Środa Wielkopolska – Lider Swarzędz, II liga mężczyzn (grupa 1), niedziela, godz. 17. Hala w Nowym Mieście nad Wartą.
Turniej z okazji 20 lecia WKS Grunwald Poznań Old Boy’s z udziałem sześciu drużyn: Star Konin, KS Koronowo, Junak Włocławek, CHKS Łódź, Nielba Wągrowiec i WKS Grunwald, sobota, godz. 9.30. Hala przy ul. Poznańskiej w Kleszczewie.
SIATKÓWKA
KS Murowana Goślina – SMS PZPS Szczyrk, I liga kobiet, sobota, godz. 17.30. Hala przy ul. Mściszewskiej w Murowanej Goślinie.
KS Murowana Goślina II – Culmen Chełmno, II liga kobiet (grupa I), sobota, godz. 15. Hala przy ul. Mściszewskiej w Murowanej Goślinie.
Międzynarodowy turniej kobiet SGB Samsung Szamotuły Supercup'2015, piątek, godz. 16, sobota, godz. 16, niedziela, godz. 11. Hala przy ul. Braci Czeskich w Szamotułach.
MKS Kalisz – LKPS Borowno, II liga mężczyzn (grupa III), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Łódzkiej w Kaliszu.
HOKEJ NA TRAWIE
AZS Politechnika Poznańska – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry, I liga kobiet, niedziela, godz. 12. Bosko przy ul. Przystań w Poznaniu.
AZS Politechnika Poznańska – KS Hokej-Start-Brzeziny, MP juniorek, sobota, godz. 12. Boisko przy ul. Przystań w Poznaniu.
ŻUŻEL
Łączyńscy Start Gniezno – Polonia Piła, rewanżowy mecz barażowy o miejsce w Nice PLŻ (1. lidze), niedziela, godz. 15. Stadion przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie.
SPORTY WALKI
Extra Gala Sportów Walki MMA/K-1/BOKS, sobota, godz. 19.30. Hala przy ul. Nowej w Tarnowie Podgórnym.
SPRAWDŹ TAKŻE: Lech Poznań na dnie: Z Kolejorza śmieją się wszyscy [MEMY, DEMOTYWATORY]
Wywiad z prezesem Jagiellonii Białystok Wojciechem Pertkiewiczem
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?