(© LouAnna, CC0 1.0, https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl)

W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was quiz z książkami w roli głównej.

W tym tygodniu sprawdzamy, czy jesteście oczytani i pamiętacie, z jakich książek pochodzą zamieszczone w quizie cytaty. Życzymy powodzenia. Nie zapomnijcie podzielić się wynikami za znajomymi.

Kliknij w link, żeby przejść do quizuZobacz też: Ewa Ewart promuje swoją książkę: Przy filmie dzieją się rzeczy nadające się na kolejny film

Źródło: Agencja TVN/x-news

Quizy

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

anula (gość)

A kto układa te testy? "Małego Księcia" znam prawie na pamięć i nijak cytatu "Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać." tam nie znalazłam, to po pierwsze,a drugie: A. de Saint-Exupery napisał książkę pod tytułem "Mały Książę", a nie "Mały Książe". Malutka różnica Autorze testu.

Lena (gość)

Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że budynki na wizualizacjach nigdy w rzeczywistości nie będą identyczne. Niestety ale wizualizacji nie da się operować kamerą, to dopieszczone dzieła grafików :) Chociaż w przypadku Złotej 44 to ostateczne wizualizacje wyglądały praktycznie 1:1. Teraz sam budynek jest właśnie ozdobą Warszawy, nie ma drugiego tak charakterystycznego i oryginalnego wieżowca.