Regaty Energa Sailing Cup Srebrny Żagiel Optimista rozpoczynają się już w najbliższy piątek w Kiekrzu. W zawodach - organizowanych już po raz 38. - weźmie udział 300 młodych żeglarzy.

Zawodnicy w biorący udział w regatach Energa Sailing Cup Srebrny Żagiel Optimista startować będą z przystani Jacht Klubu Wielkopolski.

Zawodnicy nie mogą mieć więcej niż 15 lat, a dla każdego organizatorzy przewidzieli dyplom i upominek. Zwycięzca biegu finałowego - rozgrywanego między zwycięzcami grupy A i B - otrzyma maszt, bom i rozprze wraz z żaglem firmy JSail.

Początek Energa Sailing Cup Srebrny Żagiel Optimista w piątek w samo południe, w kolejny dzień rywalizacja rozpocznie się o godz. 11, a w niedzielę biegi wystartują o 10. Atrakcją drugiego dnia zawodów będzie wyścig oldboyów, czyli trenerów młodych żeglarzy biorących udział w zawodach.

Sprawdź, gdzie można wypoczywać latem w Poznaniu:


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!